Difference between revisions of "ŞİŞME KADINLARIN ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI"

From DarkWind
Jump to navigation Jump to search
(Created page with "Şişme kadınların özellikleri şişirilebilen plastik yada silikon malzemeden üretilmiş erkeklerin yada kadınların cinsel aktivite yaşayabilmesi için tasarlanmış y...")
 
(No difference)

Latest revision as of 12:31, 13 January 2020

Şişme kadınların özellikleri şişirilebilen plastik yada silikon malzemeden üretilmiş erkeklerin yada kadınların cinsel aktivite yaşayabilmesi için tasarlanmış yapay erkek ve kadın görünümlü sex oyuncağıdır. Günümüzde dünyanın her ülkesinde satışı yapılmaktadır. Erkek veya kadın her kesimin kullandığı bu sex oyuncağı özelliklerine ve fiyatları’na göre farklılıklar göstermektedir. Titreşimli diye satışı yapılan ürünlerde harici olarak Şişme kadınların özellikleri yanında titreşim motoru gönderilmektedir. Titreşim motoru yavaştan hızlıya yada farklı titreşim ritimlerine sahip olarak satışı yapılır. Titreşim cihazının ilişki sırasında kullanıcıya daha fazla haz vermesi ve daha hızlı orgazm olması için tasarlanmıştır.

Bölgesel silikonlu şişme bayanların genellikle satışı yapılmakta olan vajina, anüs, göğüsler, el ve ayaklar gibi bölgelerin silikondan tasarlanmış olması diğer bölgelerinde şişirilebilen bir model olmasına denmektedir. Ülkemizde genellikle satışı yapılan şişme kadın modelleri bölgesel silikonludur. pendik seks shop Fiyatları tamamen silikonlardan daha uygun olması sebebiyle daha çok tercih edilir. Bölgesel silikonlu şişme kadınlar kendi aralarında realistik kalite farkına görede fiyatlarınının değişmesi mümkündür.

Tamamen silikon realistik şişme kadınlar iç kısmı iskeletli, dış kısmı kompile silikon malzemeden üretilmiş normal kadın görünümünden hiçbir farkı bulunmuyan modellerdir. Tamamen silikon olarak insan tenine en yakın maddeden üretilmiş olup normal bir insanın dokusunu aratmamaktadırlar. Yanlız ülkemizde fiyat yüksekliğinden ötürü pek satışı bulunmamaktadır. Ortalama fiyatları 5000 ile 50000 tl arasında değişiklik göstermektedir. 2019 yılında bu sex bebeklerinin yapay zekalı olan modellerininde pendik seks shop üretilmeye başlandığını duymuştuk. İleriki zamanlarda en çok karşılaştığımız ürünler arasında bulunacaklar gibi.

Şişme kadınların fiyatları güncel olarak pendik seks shop websitemizde mevcuttur. İnceliyebilir detayları kontrol edebilir ve sipariş verebilirsiniz.