Web Tasarım Yapmak İsteyenler İçin Doğru Adres

From DarkWind
Revision as of 01:04, 2 December 2019 by IndiraMdc60319 (talk | contribs) (Created page with "Web Tasarım Nedir?<br>Grafik tasarım ile yakından ilişkili olan web tasarım çok geniş bir konu olarak ele alınabilir. Kullanıcıların sade web sitelerinde gezinmeler...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Web Tasarım Nedir?
Grafik tasarım ile yakından ilişkili olan web tasarım çok geniş bir konu olarak ele alınabilir. Kullanıcıların sade web sitelerinde gezinmeleri için bu konuda kendi kurallarını oluşturan bir alandır. Bundan dolayı internet sitesi tamamen kullanıcı dostudur. Sadece yazılım hizmetleri değil, ayrıca müşterilerimize danışmanlık hizmeti de veriyoruz.
Kullanıcılarımız için verdiğimiz hizmetleri sizin için sıraladık:
E-Ticaret Sistemi
Web Tasarım
Reklam ve Tanıtım Filmi
Çağrı Merkezi Çözümleri
Network Marketing Sistemleri
CRM & ERP Yazılımı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Özel Yazılım
Mobil Uygulama Geliştirme
Müşterilerimize ayrıca projenize göre bizden teklif isteme avantajını da sağlıyoruz. Her türlü iletişim, Web sitesi tasarımı hakkında bilgi almak ve her türlü sorularınız için lütfen sayfamızda bulunan telefon numaralarından veya mail adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Nedir?
İnternet ortamında her türlü sanal ürünlerin veya gerçek malların para ile satın alınması işlemidir. Sayfanızın e-ticareti varsa kurumunuzun internet sitesi üzerinde 7 gün 24 saat boyunca açık bir şubesi vardır. Bu konuda Web tasarımı olarak sizlere gerekli hizmeti sunmak için alanında uzman personellerimiz ile var gücümüzle çalışmaktayız.
Firmamız tamamen yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaktadır. En iyi ve hatasız bir şekilde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.